RENT A CAR AS PRISHTIN -11

Shitet nga: RENT A CAR AS 28 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Rent a Car AS gjindet në Fushë kosovë dhe ne Airoportin e Prishtinës.Ofrojmë vetura të të gjitha llojeve dhe me qmime shumë te volitshme.Rezervo online dhe perfito nga ofertat tona. www.rentacar-as.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim