RISI Audi A6 2.0 diesel -07

Shitet nga: audi a6 21 Nën 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR   10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI Shes Audi a6 2.0 dizell viti i prodhimit ne fund te 2007. Vetura eshte ne gjendje perfekte , ska asnje behane esht tip top. Hargjimet i ka shum t vogla.FELLNET i ka ekstra te audis origjinale. Ka kuken permas nmnyr elektronike i del dhe i hin mrena nuk i shihet , ka mundsi t shihet edhe ne foto me to dhe pa to.Per qdo informat thirrni 044 808 888. ( Çmimi 8500€ me pare kesh )Regjistrim edhe 1 vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim