Renault 19 -91

Shitet nga: Valon 23 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Renault 19 urgjentisht
Regjistrim ka deri me 25.02.2015
Eshte ne gjendje te mire, arsyeja e shitjes eshte se nuk jam ka e perdori,
Eshte ne emrin tim, librez ka dhe te gjitha dokumentacionet percjellse,
te interesuarit mund te me lajmeroj ne nr e telefonit 044292048, 044141594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim