Renault 19 dizel 1.7 -91

Shitet nga: Behari 23 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje shum te mir ka motorr te mir dizel 1.7 ,ka rigjistrim deri me10 prill 2015 ,Ne librez eshte e rigjistrune 1.4 benzin.Per dokumenta ju garantoi dhe nuk asht hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim