Renault Clio -03

Shitet nga: Esad 07 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes reno clio 1.5 DCI me I te kaltert posedon Klima tronick ESP ulse me ngrohje radio cd komand ne timon bord kompjuter xhama elektronik 4 dyr goma te dimrit me bandash te thjesh si dhe goma te veres me fellne te renos orginal dy par goma i ka te reja servise te regullta me liber servisi rrypin dhomzor te ndrruar para 10'000 km komplet setin i ardhur nga gjermania vetura osht ne gjendje perfekte si teknike edhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim