Renault Clio -04

Shitet nga: Bashkim 08 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Viti i prodhimit 2004, data e regjistrimit të parë 27.12.2004,
dizel 1.5 dci,
me klim,
me gjama elektronik,
mbyllje qendrore,
kontrollim i volumit në timon,
goma te reja,
regjistrim deri me 21.05.2015,
te gjitha kontrollimet e rregullta me garancion si: rripi i motorit, filteri i vajit dhe vaji,filteri i naftes, diskat dhe gurdnet,

kontakti ne nr. tel. 044307627 si dhe viber +37744307627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim