Renault Clio 1.2/2005 - me KLIME - Regj. deri ne..

Shitet nga: Artan 04 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje te rregull (si brenda ashtu edhe jashte).

Gjitha servisimet u jane bere me rregull.

Po ashtu ka treguese Display qe tregon gjitha shpenzimet e karburantit si dhe eshte me kondicioner.

Viti i prodhimit: 2005 dhe ka regjistrim deri ne DHJETOR 2015

Ekstra :
Hallogen, ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player

Vetura shitet me goma te veres si dhe te dimrit (Sava) te cilat jane ne gjendje shume te mire.

Nuk pranojme nderrim.

+37744373423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim