Renault Clio 1.4 benzin -94

Shitet nga: art 09 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Renault clio 1.4 benz RKS edhe 1 muaj regjistrim , gjithqka ne gjendje te rregullt me xhama elektronik dhe e ruajtur shum ashtu siq shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim