Renault Clio dizel -02

Shitet nga: Parim Sylejmani 23 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Esht ne gjendje te mir dhe te rregullt
ka regjistrim deri ne maujin e 8
posedon goma te dimrit dhe te veres me fellne origjinal te Reno Clio-s...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim