Renault Clio dizel 1.5 -03

Shitet nga: Privat 04 Gsh 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Renault Clio dizel 1.5 Viti I prodhimit 2003 , 1 vit regjistrim
Posedon : Gjama me rrym , klim , centrall etj . Ne gjendje te Mir teknike dhe optike
Te interesuarit mund te thirrin ne : 044911980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim