Renault Espace Dizell 2003 Panoram RKS

Shitet nga: Renault Espace 13 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet: Renault Espace ne gjendje shume te mire teknike si dhe shum i rujtun si brenda ashtu edhe jasht. Vetura ka klima tronik,panoram i qelet dhe i mbyen xhamat e panorames, ka 174.000 km,3.0 Diesel autmatik tiptronik ka 7 par ulse, ka start stop me ndezje dhe fikje te motorrit ,aba,esp,gjama elektronik black ,pulla vollon etj. Me ni fjal kerr komod per ni familje per info ma tepr lajmronu tel 044 740770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim