Renault Kangoo 1.9 dizel -03

Shitet nga: ardian 20 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura ka motorrin e ndrruar , posedon ulese edhe mrapa si dhe dyr ne te tr dy anet hapen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim