Renault Lagula 1.9 tdi -03

Shitet nga: Valton Llapashtica 28 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Renault Laguna 1.9 tdi, me klimë. Vetura është në gjendje te rregullt i servisuar me pjese nga Franca. I doganuar dhe regjistruar. Regjistrim deri ne maj 2015. Per detaje 045 493 460
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim