Renault Laguna -02 1.9 diesel qmimi 3200 euro -02

Shitet nga: Valton llapashtica 06 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Urgjent Renault Laguna -02 1.9 diesel i doganuar dhe regjistrim deri ne muajin maj. Vetura eshte ne gjendje te rregullt, i servisuar vetem me pjese nga Franca. Posedon klime. Qmimi 3200 euro i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim