Renault Laguna 1.9 dci -02

Shitet nga: ------ 14 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 777 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes renault laguna 1.9 dci ne gjendje te mir teknike dhe optike osht gjysem lekur fellne me goma tmira climatronik komanda nvollon full extra per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37744737270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim