Renault Laguna 1.9 dizel -06 -Shitet nderrohet

Shitet nga: Reno 26 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 333 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Renault Laguna 1.9 dizell full full full 2006
Karrikat gjys likur
Tempomat
6 shpejtsi+r
Senzora:pasqyre, permas, drita,guma +palohen pasqyret
Fellne dhe guma te mira
Qelet + mshelet dhe dhezet me qelc ne gjep
Muzik ekstra
PA DOGAN I ardhun prej belgjikes
Vala 045-204 004 Viber 0038649-555 279
Qmimi 3333
Qmimi ma I lire se ne evrope
171400km garantoj per km dhe kerr
Kerr I rujten I pa harxhum per marakli
Boj ndrrim edhe me kerr ma te shtrejt nese me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim