Renault Laguna 1.9 dizel -06

Shitet nga: Reno 12 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Renault Laguna 1.9 dizell
Karrikat gjys likur
Tempomat
6 shpejtsi+r
Senzora permas
Fellne dhe guma te mira
Qelet + mshelet dhe dhezet me qelc ne gjep
Muzik ekstra
PA DOGAN I ardhun prej belgjikes

Qmimi me kesh 3400€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim