Renault Laguna 2.0 dizel- 2008 full extra

Shitet nga: Anton 04 Pri 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Renault Laguna, Vit Prodhimi 2008, Diesel motorr 2.0 , ne gjendje shume te mire., full option (ulset me levizje, ngrohje, kondicioner, sensor parkimi para mbrapa ,Pilot Automatik Dritare elektrike ,Pasqyra elektrike (hapje/mbyllje),ABS,ESP ASR Etj (Kontroll diferenciali),Lares feneresh , Fenere mjegulle,Sensore shiu, Hapje/Mbyllje qendrore me karte me chip, Sistem ndezje/fikje pa celes (Start/Stop) ,Timon i levizshem lart/poshte , Frena dore elektrike,,Sensore kontrolli te gomave Fenere aktive per kthesa, navigator 8 airbag per shoferin dhe pasagjerin) Ulset me lekure ulse isofix etj Etj.... Domethen me nje fjal vetur luksoze dhe me te gjitha paisjet qe i duhet nje veture . Cmimi 9.999 euro ( pak i diskutueshem).I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE OSHT NE GJENDJE TIP TOP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim