Renault Laguna 2.2 dizel -02

Shitet nga: Reshati 12 Mar 06:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura posedon
Gjama elektronik
Klim 2zonale
Senzora te parkingut
Senzir ne gjam
Abs
Asr
Tempomat
Kufizim t shpejtsis
Ulset elektronik dhe me nxemje
Ulset lkur
Ne gepek mun mu hap vetem gjami
Vetura osht tip top
Regjistrim ka deri me 20/02/2016

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim