Renault Megane dizel -06

Shitet nga: b berisha 14 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Renault megane 2006
ne gjendje te mir dhe shum ekonomik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim