Renault R19 dizel -89

Shitet nga: Gzim 22 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Renault 19 1.7 benzin ne gjendje tmir dhe me hargjime mesatare. Viti i prodhimit 1989, i ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht siq shifet ne foto Serviset e kryera komplet Regjistrim RKS deri me 03.04.2015 Te interesuarit mun te telefonojnë në çdo kohë Presim blerës serioz. qmimi 650E TEL ----044-612-355 dhe ipko 049-693-344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim