Renault Twingo 1.2 Benzin -13 Auto Europa

Shitet nga: AutoEuropa 09 Krr 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Renault Twingo 1.2
Vetem 13000 km te kaluara
Benzin
Manual
Klime
Bluetoth
Radio USB MP3
Ccm 1200
Me dogane homologim dhe kontrolle te paguar
I ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim