Renault clio -93 u shit flm merr jep

Shitet nga: Fidan 24 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
eshte 1.2 benzin, regjistrim deri ne korrik 2015, i ka 5 dyer, fellne ,shiber, radio me CD, 4 gomat e dimrit , vetura eshte komplet ne rregull dhe nuk ka nevoje per asnje,bash asnje investim dhe shpenzimet i ka shume shume te vogla, plus 4 goma te veres rezerve,

Nuk eshte hipoteke as nuk ka qene asnjehere ,menjehere mund te bartet ne emer tjeter ,per ma shume ne nr 044 454 173 ose 049 901 762

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim