Renault kangoo 1.9 disel 2003

Shitet nga: ardian 07 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Reno kang 1.9 disell me ne dy anet hapje te dyerve si dhe karrike mrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim