Renault megane 2000

Shitet nga: Reno megane 28 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
URGJENT!
Shitet Reno megane viti 2000 i ardhur nga Gjermania, benzin 1.6 shume i rujtun dhe i pa vozitun ne Kosove.

Per me shume informata kontaktoni:
Tel; 044 180585
049180585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim