Renault megane gti 1.6l sport -98

Shitet nga: Renault 21 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

777 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Renault megane sport vetura eshte me targa te huaja dhe ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim