Reno clio 1.9 diesel 2002

Shitet nga: behar 28 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes Reno clio 1.9 diesel ne gjendje shum te mire e ruajtur si mrenda dhe Jasht e regjistruar 1 wit ne emrin tim personal Gjamat elektrik abs centrall muzik te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim