RENAULT CLIO 1.5 DCI -03

Shitet nga: Flamur 24 Shk 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes Reno Clio 1.5 dci - Dynamique. Shume I ruajtur dhe ne gjendje shume te mire teknike .
Shpenzime min. 4.4 litra 100/km .Shume ekonomik.
Posedon : Kilme , ABS , airbag para dhe anash , Bordkomjuter , Radio me telekomande ne timon, centrall , xhamat elektrik , pasqyret elektrike dhe me ngrohje per shkrirje, pasqyret palosen , dritat e mjegulles , gumat e veres dhe te dimrit. Eshte edicion special CHIEMSEE 2003.
RKS nje vit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim