Renault Clio -08

Shitet nga: Ervin 14 Nën 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Vetura eshte shume e mirembajtur dhe e servisuar me rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim