Renault Clio 1.4 -07

Shitet nga: arta 08 Pri 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Vetura ne gjendje shume te mire me servis te regullt gjdo vite.
Ka komoditet e leht dhe shume ekonomike per qytet.
Kilonetra, ka pak te kaluar ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim