Renault Clio 1.5dCi

Shitet nga: Gjushi 06 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Renault Clio 1.5dCi ne gjendje te rregullt teknike dhe mekanike
Posedon:
ABS
ESP
TEMPOMAT
GJAMA ELEKTRONIK
ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim