Renault Clio 3 -05

Shitet nga: clio 3 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet Renault Clio 1.5 dci. me KM: 118800 me liber servisit, Viti 2005,Vetura eshte shume ne gjendje te mire teknike-optike, servisin e kryer, gomat e reja te dimrit (M+S 2015) dhe gomat e veres
Posedon: Klim funksionale, radio Cd, 5 dyer, xhamat me rryme, ABS etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim