Renault Clio DCI -03

Shitet nga: agron 16 Gsh 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
shes veturen renault clio diesel 1.5 DCI i sapo regjistruar edhe 11 muaj regjistrim ne gjendje perfekte si mekanike ashtu edhe optike pres blerës serioz kontakt 045502990 dhe 045977259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim