Renault Clio

Shitet nga: Redon 23 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Makina eshte ne gjendje te mire,eshte benzins ka ngjyr te kaltert dhe ka 5 dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim