Reno clio 1.4

Shitet nga: Adri 04 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
E aksidentuar

Vetura permban: 1pare dyre, klime, centrall, airbag, abs, mbyllje elektronike, dy pale goma, te dimrit dhe te veres, fellne etj.

Cmimi : sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim