Shitet Renault Clio 1.2 Benzin 97 Shum i Mir

Shitet nga: reno 15 Mar 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet Renault Clio 1.2 Benzin 97 pa dogan ,, vetura ka goma te mira osht shum e rujtne si jasht ashtu dhe per brenda , me centrall , ndrrim i mundesh per ma shum informata kontakto ne numrin 049377376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim