U SHIT...

Shitet nga: viber +38649757755 18 Pri 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

882 EUR   980 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
shes reno clio ngjyr e gjelbert dy dyer 1.4 benzin ne gjendje perfekte. vetura posedon-
AIRBAG, AC KLIM, XHAMAT ELEKTRONIK, CENTRALL, KOMANDAT NE TIMON,REGJISTRIM 07.03.2017. vetura nuk eshte ne hipotek dhe kontrata mund te behet menjeher tek noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim