Vetur

Shitet nga: Ram 01 Tet 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes veturen shum e ruajtur ashtu si shihet dhe ne foto e regjistruar 1 vit 4 goma te mira ka vozitur vetem nje person prej se ka ardhur ne ks per me shum info thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim