u shittt flm merrjep

Shitet nga: ARIANIT 08 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
SHES RENO CLIO 1,2 BENZIN REGJSITRIM NUK KA ME DENIM PREJ DATES 21.02.2014 dm denim dy vjet NGJYRAE ZEZ INTERJER T MIR DHE T PAQT RADI MOTRII PUNON SHUM MIR SHPENZIME T VOGLA PER MA SHUM KONTAKTO NR E TEL 044 647 279 +VIBER37745207664

QMIMI 380 ERO ME NDRIM TJETER QMIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim