RENAUL ESPACE-00 AUTOMATIK nga zvicrra

Shitet nga: pronari 25 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
SHES RENAULT ESPACE 2000 3.0 BENZIN I ARDHUR NGA ZVICRRA.POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,KLIME FUNKSIONALE,FELLNE DHE GOMA TE MIRA,INTERIER TE PASTER,RADIO CD,7 ULSE ETJ.QMIMI ESHTE:660 EURO FIX.TEL:045 804 239

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim