Renault Espace

Shitet nga: Besart 10 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Shes renault espace dizel me klim me 7 ulse ars abs air bag pasqyre dhe gjama elektronik Goma me fellne 17 komand ne timon tempomat cenzor parkimi te gjitha servisat e kryer 1.9dCi Rks
VIBER +37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim