Renault Espace 2004

Shitet nga: Xhevdet Olluri 19 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Renault Espace eshte i vitit 2004
kabina qelet panoram
eshte me targa te Zvicres
pa dogan dhe pa homologim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim