Vetura ne shitje

Shitet nga: F Behrami 16 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe ka regjistrim deri me 10.07.2016. Ka goma te reja M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim