Renault Fluence -11

Shitet nga: Albano 17 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 300 EUR   13 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Fluence
Makina eshte blere ne sallonin e Renault ne Tirane.
Te gjitha sherbimet i jane bere ne servisin e autorizuar Renault ku mund te shihet cdo sherbim ne sistemin e cdo servisi Renault kudo ne EU.
Makina eshte totalisht e re ne cdo detaj.Tre xhamat e pasem i ka te erresuar,ka krah aerodinamik origjinal te Fluence,po ashtu edhe pjese te tjera qe jane blere ekstra kur eshte porositur makina.Pra makina eshte blere me porosi per shkak te detajeve ekstra qe nga motorri deri tek aksesoret e jashtem dhe te brendshem.
Te 4 gomat jane te sapo nderruara MICHELIN.Siguracioni eshte full kasko.
Per sa i perket motorrit eshte 1.5 nafte me fuqi 105kf.
Makinen e shes per shkak se kam porositur nje tjeter te re.
Cmimi eshte i dikutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim