Caddy Renault Kangoo 1,5 diesel

Shitet nga: Fadil 17 Shk 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Renault Kangoo disel 1,5 specijal per bukëpjekss me izolim dhe Ventilim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim