Renault Kango

Shitet nga: Agim 24 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shes veturen Renault Kango ngjyre e gjelbert, i pershtatshem per mallra dhe per familje pasi qe ka ulset dhe bagazhin mjaft te madh. Motori ka kubikazhe 1.9 Diesel i thjesht. Mjaft i ruajtur ne gjendje te rregullt, regjistrimin deri ne muajin Gusht 2016. Qmimi sipas marrveshtjes por edhe bejm ndrrim me ndonje vetur tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim