Renault Kangoo 1.5cdi turbo 5 ulese

Shitet nga: Hazir 15 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Kangoo me 5 ulese me Klime hapje te xhamave elektronike rregullimi i pasqyrave po ashtu elektronik dhe automjeti ka nje Nxemje EKSTRA e cila programohet ne TRI orare te ndryshme dhe aktivizohet automatik ne menyre qe veturen e keni gjitheher te ngrohet.Vetura eshte servisuar gjitheher ne servis te autorizuar Renault dhe ka te ndrruar shume pjes te reja per te cilat kemi dhe fakturat.4 gomat te dimrit te reja +++++per monetin eshte ne GJERMANI nga data 24.12 arrin ne rks .firenze05@hotmail.it per komunikim deri me 24.12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim