Renault Kangoo 1.9 diesel -02

Shitet nga: Shitsi 30 Gsh 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Renault picao i ardhur nga gjermania 1.9 diesel 2002 ne gjendje te rregullt dhe bej ndrrime me golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim