Renault Kangoo

Shitet nga: titi 19 Jan 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shes ose nderroj "Reno Kangoo 1.9 kubik 4x4 disel" me nje kombi maxi. Vetura eshte me targa KS e clajmruar, Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.dhe eshte e vozitur shume pak ne kosove. mund te me kontaktoni edhe ne viber : +38649143549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim