Shitet Reanulte Kango

Shitet nga: Labinot 27 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet Renaulte Kango 1.9 dci . Me klim dhe nxemje te karrigave . Vetura eshte pa Doganu edhe eshte me targa te Gjermanis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim